ÜÇER – Peps Project
fade
8139
portfolio-item-template-default,single,single-portfolio-item,postid-8139,eltd-core-1.0,averly-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-follow-portfolio-info,eltd-main-style1,eltd-disable-fullscreen-menu-opener,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ÜÇER

Web Sayfa Tasarımı / Tanıtım Filmi / Kurumsal Kimlik / Katalog / Sunucu Hizmetleri / Google SEO /
ÜÇ-ER firması, sektöründe ilklerin öncüsü olmuş, 25 yıllık tecrübesi ve teknik kadrosuyla ürünlerin yanı sıra hiz-mette de kaliteyi ön plana alarak, müşterilerine çözümler sunmuştur. Yenilikçiliği hedef alan firmamız zamanın teknolojisini yakından takip edip, ürün kalitesiyle beraber işlevselliğini de arttırıcı projeler üreterek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

On yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız ‘rack kabin’ üretiminde Türkiye’de başı çeken Üçer yeni web sayfasıyla huzurlarınızda.

 

 

 

 

“Samimiyetiniz, özgüveniniz, mesleki bilginiz ile fark yarattınız. Kalite, hızlı düşünce ve müşteri odaklı yaklaşımlarınız ile vazgeçilmez oldunuz. Her şey için teşekkürler.

Kenan Abalı
Genel Müdür

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

After Effects
Adobe Premier
Soundbooth