TEST TEKNOLOJİ – Peps Project
fade
8148
portfolio-item-template-default,single,single-portfolio-item,postid-8148,eltd-core-1.0,averly-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-follow-portfolio-info,eltd-main-style1,eltd-disable-fullscreen-menu-opener,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

TEST TEKNOLOJİ

Web Sayfa Tasarımı / Tanıtım Filmi / Sunucu Hizmetleri 

Hayat istediğiniz yerde…

Kurulduğumuz ilk günden bugüne geçen 25 yılda , teknolojide devrim niteliğinde gelişmeler oldu, çok şey değişti. Geçen onca zamanda bizim için değişmeyen şey ise her çalışmamızda artan merakımız ve heyecanımızdan oluşan motivasyonumuz oldu. Bu aşk hiç bitmesin istiyoruz.

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız kadim dostumuz Test Teknoloji ailesi firmamızla üçüncü web sayfasında tekrar bir araya geldi. Bu köklü kurumla birlikte çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

 

 

 

“Şirket için web adresinde tek çözüm ortağı olduğunuz için teşekkür ederiz. Birlikteliğimizin yeni projelerde devam etmesi dileğiyle.”

Kaan Argüden
CEO

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

After Effects
Adobe Premier
Soundbooth