GRAVGA – Peps Project
fade
8138
portfolio-item-template-default,single,single-portfolio-item,postid-8138,eltd-core-1.0,averly-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-follow-portfolio-info,eltd-main-style1,eltd-disable-fullscreen-menu-opener,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

GRAVGA

Web Sayfa Tasarımı / Fotoğraf Çekimi / Grafik Tasarım

İletişim bizim işimiz değil! Hayatımız…

Müşteriye ait marka veya markaların pazarlama planlarını ve hedeflerini öğrenir ve anlar. Bu markalar için geliştirilen tüm reklam faaliyetlerinin markanın vaadleri doğrultusunda; duygusal fayda, rasyonel fayda ve kişisel faydayı içerecek yetkinlikte içeriklendirilmesini sağlar.

Markaların içinde bulundukları pazarı, tüketici eğilimlerini ve markaların rakiplerini tanır ve izler. Bütünsel iletişim hizmetleri sunan bir iletişim ağı olarak; mikro ve makro ekonomik, sosyal ve politik gelişmeleri takip eder ve bu gelişmelerin pazarı nasıl etkileyebileceğini araştırır.

 

 

 

 

“Ajansımızın web tasarım konusunda çözüm ortağı olan Peps Project ailesine teşekkür ederiz.”

Hasan Gezer
CEO

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css