EPKOM ELEKTRONİK – Peps Project
fade
8146
portfolio-item-template-default,single,single-portfolio-item,postid-8146,eltd-core-1.0,averly-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-follow-portfolio-info,eltd-main-style1,eltd-disable-fullscreen-menu-opener,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

EPKOM ELEKTRONİK

Web Sayfa Tasarımı / Tanıtım Filmi / Sunucu Hizmetleri 
2008 yılından itibaren, enerji üretiminden son kullanıcıya kadar olan her bir aşamada enerji sektöründe ihtiyaç duyulan enerji kalitesi ve enerji yönetimi konularında uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosuyla hizmet veren Epkom Elektronik, web sayfa tasarımı ve tanıtım filmini başarıyla gerçekleştirdik .

 

 

 

 

“Kullanımı kolay yönetim paneli, modern arayüz. Daha da önemlisi yapılan işin arkasında duran bir bakış açısı. Bir telefonla aklımdaki sorulara yanıt alıyorum ve çözüm üretiyoruz. Ulaşılabilir olması en önemli konu bence. Teşekkürler.”

Murat Silsüpür
Elektrik Mühendisi

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

After Effects
Adobe Premier
Soundbooth