Web / Grafik – Peps Project
fade
198
archive,tax-portfolio-category,term-web,term-198,eltd-core-1.0,averly-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-main-style1,eltd-disable-fullscreen-menu-opener,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Archive

YILDIRIM KARDEŞLER KAZAN

Web Sayfa Tasarımı / Tanıtım Filmi / Kurumsal Kimlik / Katalog / Sunucu Hizmetleri / Google SEO / 

 

 

 

"Bugüne kadar olan süre içerisinde en ufak isteğimizi bile geri çevirmeyip, zamanında çıkarılan işler için size tekrardan teşekkürlerimizi bildiririz. Bir firmanın isteği zaten zamanında dönüş ve ilgidir firmanız bu konuda gerçekten çok başarılı."

Mevlüt Yıldırım
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

After Effects
Adobe Premier
Soundbooth

 

...

Read More

DATA CENTER TÜRKİYE

Web Sayfa Tasarımı / Sunucu Hizmetleri 
Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği’nin (BASİD) düzenlediği Data Center Türkiye web sayfası firmamız tarafından başarıyla hayata geçirilmiştir. Türkiye'de ilk defa BASİD tarafından düzenlenen organizasyon, bilişim sektörünü tek çatı altında toplamak konusunda ne kadar doğru bir adım atıldığını tüm katılımcılarıyla birlikte gözler önüne sermiştir.
 

 

 

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

 

...

Read More

EPKOM ELEKTRONİK

Web Sayfa Tasarımı / Tanıtım Filmi / Sunucu Hizmetleri 
2008 yılından itibaren, enerji üretiminden son kullanıcıya kadar olan her bir aşamada enerji sektöründe ihtiyaç duyulan enerji kalitesi ve enerji yönetimi konularında uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosuyla hizmet veren Epkom Elektronik, web sayfa tasarımı ve tanıtım filmini başarıyla gerçekleştirdik .
 

 

 

 

"Kullanımı kolay yönetim paneli, modern arayüz. Daha da önemlisi yapılan işin arkasında duran bir bakış açısı. Bir telefonla aklımdaki sorulara yanıt alıyorum ve çözüm üretiyoruz. Ulaşılabilir olması en önemli konu bence. Teşekkürler."

Murat Silsüpür
Elektrik Mühendisi

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

After Effects
Adobe Premier
Soundbooth

 

...

Read More

CM İLETİŞİM

Web Sayfa Tasarımı / Sunucu Hizmetleri 
CM’de, tüm dinamizmiyle faal duruma geçtiği 14 Mart 2007 tarihinden itibaren,yurt içinde ve dışında,her şey vizyon ve değerler tarafından belirlenir. Fakat bunların üzerinde, CM olmanın ne demek olduğunu tanımlarlar.
2011 yılında tanıştığımız CM İletişim ailesi, yeni web sayfasıyla farklı tasarım anlayışlarına yeşil ışık yakıyor.

 

 

 

 

“Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bu genç arkadaşlara daha çok işimin düşeceğini belirtmek isterim.”

MUHARREM KAPIKIRAN
Genel Müdür

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

 

...

Read More

ÜÇER

Web Sayfa Tasarımı / Tanıtım Filmi / Kurumsal Kimlik / Katalog / Sunucu Hizmetleri / Google SEO /
ÜÇ-ER firması, sektöründe ilklerin öncüsü olmuş, 25 yıllık tecrübesi ve teknik kadrosuyla ürünlerin yanı sıra hiz-mette de kaliteyi ön plana alarak, müşterilerine çözümler sunmuştur. Yenilikçiliği hedef alan firmamız zamanın teknolojisini yakından takip edip, ürün kalitesiyle beraber işlevselliğini de arttırıcı projeler üreterek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.
On yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız 'rack kabin' üretiminde Türkiye'de başı çeken Üçer yeni web sayfasıyla huzurlarınızda.

 

 

 

 

"Samimiyetiniz, özgüveniniz, mesleki bilginiz ile fark yarattınız. Kalite, hızlı düşünce ve müşteri odaklı yaklaşımlarınız ile vazgeçilmez oldunuz. Her şey için teşekkürler.

Kenan Abalı
Genel Müdür

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

After Effects
Adobe Premier
Soundbooth

 

...

Read More

EARLY REFLECTIONS

Web Sayfa Tasarımı / Kurumsal Kimlik
Early Reflections is an İstanbul-based collaborative initiative that joins the professional practices of Fatih Rağbet and Eli Haligua.

Early Reflections acts as “sound supervisor” in film projects, undertaking all sound design and sound post-production processes, and works with its post-production solution partners to provide full services in the essential aspects of audio post-production, such as Dialogue Editing, Dialogue Mixing, Sound Effects Design, Atmosphere Design, 5.1 Mix, Foley Editing, ADR Editing and Mixing

 

 

 

 

"Yaratıcı çabalar ve destek için teşekkürü borç biliriz. Sinemaya olan tutkunuz birlikte çalışmamızı, birbirimizi anlamamızı çok daha fazla kolaylaştırdı. Logomuzu seviyoruz :)" 

Fatih Rağbet / Eli Haligua
Sound Design and Mixing

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

 

...

Read More

UZUNLAR İNŞAAT

Web Sayfa Tasarımı
Uzunlar İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul’da kuruldu. İnşaat mühendisliği ve mimarlık alanında aldıkları eğitim sonrası profesyonel yaşama geçen şirket ortakları, yıllarca uygulama alanında edindikleri deneyimi Uzunlar İnşaat çatısı altında birleştirdiler. Uzunlar İnşaat kurulduğu yıldan başlayarak, her türlü alt yapı ve üst yapı inşaat işlerinde faaliyet göstererek, teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek,iş hacmini artıran bir trend yakalamıştır.
 

 

 

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

 

...

Read More

ABİYE KADIKÖY

Web Sayfa Tasarımı / Katalog / Sunucu Hizmetleri 
1980 Yılında kurulan firmamız 15 yıl boyunca günlük giyim üzerine çalışmıştır.1995 yııların da eksikliğini hissettiği abiye giyimi kendine branş seçerek aile mesleğini bu günlere kadar getirmiştir. Sürekli güncel modayı en yakın dan takip ederek ,yakışanı ve güzeli seçmekteki hünerimizi her daim siz değerli müşterilerimize sunmaktan, daha da önemlisi ve heyecanımızı paylaşmaktan büyük keyif almaktayız.
 

 

 

 

Teknoloji

Html 5
Javascript
Asp
Css

 

...

Read More